Gazdaság

Ismét pluszban a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 86 pontos erősödéssel, 27 790 ponton zárt szerdán. A keddi záró értékéhez képest ez 0,31 százalékos erősödés.

A legjobban a Mol zárta szerdát, miután a papír 1,48 százalékkal emelkedve 27 500 forintig jutott. Az OTP 0,75 százalékot emelkedett, értéke a nap végére 9450 forinton volt.

A Richter-papírok értéke 1,04 százalékkal esett, és a 38 000 forintos határ alá jutottak. A Magyar Telekom 938 forinton zárt, ez 4 forintos csökkenést jelent.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik