Belföld

Mostoha helyzetben lesz a turizmus?

Lehetséges, hogy a kormányprogramban kiemelten kezelt turizmusnak nem lesz szakmai államtitkársága sem a legújabb minisztériumában, a Lamperth Mónika vezetésével felálló önkormányzati és területfejlesztési tárcánál – írja a Népszabadság.

Az új Országgyűlésnek sport- és turisztikai szakbizottsága előtt a miniszterjelölt bejelentette: a sporthivatalhoz hasonlóan megszűnik a Magyar Turisztikai Hivatal is, de a turizmus még önálló képviseletet sem kap a tervezett minisztériumi szervezetben, ahol a sporttal kerülhet össze, míg a vendéglátás területe a tervek szerint a gazdasági miniszternél marad.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik