Belföld

Az OPEC tartja a 22 dolláros hordónkénti célárat

[FN] Szaúd Arábia, amely az OPEC legnagyobb olajkitermelője, közölte, hogy a szervezet továbbra is tartani kívánja a hordónként 22 és 28 dollár közötti célárat . Ali al-Naimi szaúdi olajminiszter nyilatkozatában hangsúlyozta: nem engedi, hogy az árak elszabaduljanak a WTC-katasztrófa után sem. Részletek a Bloombergen >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik