Élet-Stílus

Majka az X-Faktor új mentoráról: Olyan, mintha a kislányom lenne

Majka
Sárosi Zoltán / RTL
Majka
Sárosi Zoltán / RTL
Olyannyira összebarátkoztak Solére-rel, hogy már közös fellépésük is volt.

Idén megújult mentorcsapattal tér vissza az X-Faktor: a régi motorosnak számító Gáspár Laci és Majka mellett nagy visszatérőként ott lesz ByeAlex, újoncként pedig Szigeti Zsófia, művésznevén Solére. A tehetségkutató forgatásai már elkezdődtek, és ez alatt az énekesnő olyannyira összebarátkozott Majkával, hogy a rapper őt kérte fel előzenekarának a Budapest Parkban.

Nagyon szeretem a Zsófikát. Az, hogy Solére van ma előttünk, külön jó dolog, mert most kezdtünk el együtt dolgozni az X-Faktorban, és egyébként fogunk is az X-Faktor után együtt dolgozni majd. Ő egy energiabomba, nem lehet mellette unatkozni, nem hagy békén… Az a friss energia, amit a huszonévesek képviselnek, időnként már-már zavaró, de a Solére meg végképp: amikor melletted van, nem hagy élni konkrétan. Mindig van valami kérdése, nyűgje – olyan, mintha a kislányom lenne, vagy nem tudom

mondta el Majka a Fókuszban.

Kapcsolódó
X-Faktor: ezt tervezi a műsorban a Tóth Andit váltó mentor, Solére
Egyelőre nem tudja, hogy fog állni neki az ítészi szerep – a mentorkodás azonban nem áll távol tőle.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik