A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, ennek oka a MÁV közlése szerint az, hogy Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés.
A forgalmi változás erre az időre úgy alakul, hogy a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak, és onnan is indulnak vissza Győr felé, az S12-es vonatok pedig csak Tatabánya és Oroszlány között járnak. Az S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között járnak. Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek.
A pótlóbuszok megállói:
- Bicske, vasútállomás (4-es kocsiállás)
- Bicske, Műszaki Áruház
- Herceghalom, vasútállomás bejárati út (Volán)
- Biatorbágy, vasútállomás (Volán)

