Belföld

„Vigyázzanak magukra, és tartsanak ki” – tapssal fogadta Magyar Pétert a közmédia néhány munkatársa az MTVA alulájában

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu
A Tisza elnöke rövid beszédet tartott, és megköszönte azok kitartását, akik „nem jó kedvében tették azt, amit tettek.”

A Kontroll felvétele szerint Magyar Pétert tapssal fogadták az MTVA Kunigunda utcai székházában, ahova azért érkezett szerda reggel, hogy először a Kossuth Rádióban, majd az M1-en interjút adjon.

A leendő miniszterelnök néhány szót szólt az összegyűlt munkatársaknak. A Tisza Párt elnöke megköszönte azok kitartását, akik „nem jó kedvükben tették azt, amit tettek”. Szerinte sokan vannak ilyenek, mert rengeteg üzenetet kapott „innen, bentről”.

Sajnáltam is néha Önöket, hogy ilyen helyzetben kellett lenni. Ennek rövidesen vége lesz, és olyan vezetése lesz a közmédiának és úgy általában az állami szerveknek, akik betartják a törvényeket

– tette hozzá.

Magyar szerint lehet, hogy lesz egy kis turbulencia az elején, de „addig is vigyázzanak magukra, és tartsanak ki”. Magyar Pétert ezt követően ismét megtapsolták az MTVA dolgozói.

Az M1 Híradó így keretezte a Tisza Párt elnökének vendégszereplését:

Kapcsolódó
M1 Híradó
M1 Híradó: A közmédiában fenyegette a közmédiát Magyar Péter
A köztévé hírműsorában ezzel a címmel számoltak be Magyar Péter szerdai interjúiról.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik