Belföld

Magyarországon is megemlékeztek az örmény genocídiumról

Az örmény genocídium 91. évfordulójára emlékeztek Budapesten a hazánkban élő örmény kisebbség tagjai.

Képünkön gyerekek örmény szokás szerint virágszirmot szórnak az emlékműre, amikor az örmény genocídium 91. évfordulója alkalmából megemlékezést rendezett az Országos Örmény Önkormányzat a Petőfi téri örmény keresztkőnél.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik