Belföld

Ételosztás Budapesten

Szenteste több ezer hajléktalan kapott meleg ételt Budapesten.

A karitatív szervezetek akciói mellett a főváros önkormányzata is gondolt azokra, akik karácsony napján sem ülhetnek terített asztal mellé. Budapesten a Petőfi Csarnok mellett felállított óriási sátorban kaptak meleg ételt a rászorulók.

A karácsonyi ünnepek alatt a Fővárosi önkormányzat szociális munkásai összesen hatezer adag ebédet osztanak még itt ki.

Képünkön Demszky Gábor főpolgármester megkóstolja az ételt, miután ebédet osztott a budapesti rászorulóknak.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik