Megvan a BL-döntős Győri Audi ETO KC ellenfele

A macedón Vardar Szkopje 25-19-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében, a Papp László Budapest Sportarénában zajló négyes döntő szombati, első játéknapján, és a vasárnapi fináléban a címvédő Győri Audi ETO-val találkozik.

Ismét Bajnokok Ligája-döntős a Győri Audi ETO KC
A címvédő a második félidőben bedarálta román ellenfelét a Final Four első elődöntőjében.

A meccs legeredményesebb játékosa a macedónok szerb irányítója, Andrea Lekic, valamint horvát balátlövője, a nyártól már a Siófokot erősítő horvát Andrea Penezic volt, egyaránt hét góllal.

A Győr és a Vardar korábban öt alkalommal találkozott egymással, a győriek kétszer, a macedónok egyszer győztek a rendes játékidőben, két alkalommal pedig döntetlen született. A tavalyi BL-finálét 26-26 után hosszabbításban 31-30-ra nyerte meg az ETO.