Diego Costa gólt lőtt, majd kiállították – videó

Szombaton hozta a kötelezőt az Atlético Madrid és hazai pályán legyőzte a Getafét 2-0-ra a spanyol bajnokság 18. fordulójában. A Matracosok simán hozták tulajdonképpen a meccset, már a 18. percben megszerezték a vezetést, amikor Antoine Griezmann jó ütemben passzolt Ángel Coerrához, aki külsővel elgurította a labdát a kapu jobb alsó sarkába.

A 67. percben a téli nagy visszatérő, Diego Costa kapott tökéletes labdát az ellenfél térfelén belül, nem is hibázott, ezzel 2-0-ra elhúzott a madridi csapat. Csakhogy Costa túlzott gólöröm címén megkapta második sárga lapját, ezért kiállították – a felvételeket elnézve ez nagyon durva ítélet volt.

A Getafe azonban nem tudott élni az emberelőny adta lehetőséggel, így maradt a 2-0, amivel biztosan a tabella második helyén marad az Atleti.