Foci

Milánóból kapott olasz válogatott riválist Nagy Ádám

Andrea Poli a Bologna együttesében folytatja pályafutását – írja a La Gazzetta dello Sport.

A 27 éves futballista az AC Milan csapatától érkezik a Nagy Ádámot is foglalkoztató gárdához, ahol négyéves szerződést írt alá. Poli a milánói piros-feketékhez 2013 nyarán csatlakozott a Sampdoriától.

Az olasz válogatottban öt alkalommal pályára lépő játékos ugyanúgy középső középpályást játszik, mint Nagy, aki így komoly riválist kapott.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik