Szórakozás

Ezek a celebbabák mind idén születtek

Molnár Dávid
Molnár Dávid

újságíró. 2016. 12. 31. 16:52

Bár 2016 sok szempontból kemény év volt, egy dologban nem különbözött az előzőektől: idén is születtek celebgyerekek. Év végi összefoglalónkban időrendben megmutatjuk, ki volt az a 30 ember, akiknek a gyereksírás volt az ébresztőjük az elmúlt hetekben vagy hónapokban.

Freddie Tomlinson – 2016. január 21.

Szülők: Louis Tomlinson és Briana Jungwirth

⚽️

Louis Tomlinson (@louist91) által közzétett fénykép, 2016. Ápr 7., 12:57 PDT

Elias Bublé – 2016. január 22.

Szülők: Michael Bublé és Luisana Lopato

Eli and Mike are deep thinkers… #jackhandy #we❤️momsboobs #home

Michael Bublé (@michaelbuble) által közzétett fénykép, 2016. Ápr 22., 15:26 PDT

York Banks-Asla – 2016. január 27.

Szülők: Erika Asla és Tyra Banks, de béranya szülte

This is the Happiest Valentine’s Day of my life. York, Daddy, and I send you so much love.

Tyra Banks (@tyrabanks) által közzétett fénykép, 2016. Febr 14., 13:18 PST

Jonathan Rosebanks Shulman – 2016. március 24.

Szülők: Adam Shulman és Anne Hathaway

Thank you #ellendegeneres for officially making JRS a part of the Beyhive!! And for your kindness to me, always xx @theellenshow

Anne Hathaway (@annehathaway) által közzétett fénykép, 2016. Máj 24., 15:26 PDT

Remington Alexander Blackstock – 2016. április 12.

Szülők: Brandon Blackstock és Kelly Clarkson

This little guy is magic 😊 #RemyB

Kelly Clarkson (@kellyclarkson) által közzétett fénykép, 2016. Aug 5., 22:17 PDT

Luna Simone Stephens – 2016. április 14.

Szülők: John Legend és Chrissy Teigen

Lu and big bro!

chrissy teigen (@chrissyteigen) által közzétett fénykép, 2016. Nov 22., 14:15 PST

Boomer Phelps – 2016. május 5.

Szülők: Michael Phelps és Nicole Johnson

Saturday’s! #fortheboys

Michael Phelps (@m_phelps00) által közzétett fénykép, 2016. Nov 12., 15:07 PST

Iris Mary Redmayne – 2016. június 15.

Szülők: Eddie Redmayne és Hannah Bagshawe

Róla sajnos nem készült még nyilvános fotó.

Journey River Green – 2016. augusztus 4.

Szülők: Brian Austin Green és Megan Fox

Dusty Rose Levine – 2016. szeptember 21.

Szülők: Adam Levine és Behati Prinsloo

Dusty Rose Levine 9/21/16

Adam Levine (@adamlevine) által közzétett fénykép, 2016. Szept 23., 21:40 PDT

Daisy Josephine Sudeikis – 2016. október 11.

Szülők: Jason Sudeikis és Olivia Wilde

Tiny office mate.

Olivia Wilde (@oliviawilde) által közzétett fénykép, 2016. Nov 21., 11:09 PST

Valentina Jonas – 2016. október 27.

Szülők: Kevin Jonas és Danielle Deleasa

Say hello to my newest love Valentina

Kevin Jonas (@kevinjonas) által közzétett fénykép, 2016. Okt 30., 13:14 PDT

Dream Renée Kardashian – 2016. november 10.

Szülők: Rob Kardashian és Blac Chyna

Mood

Blac Chyna (@blacchyna) által közzétett fénykép, 2016. Nov 29., 10:05 PST

Dimitri Kutcher – 2016. november 30.

Szülők: Ashton Kutcher és Mila Kunis

Sajnos róla sem készült még kép.

Kommentek

Legfrissebb videó mutasd mind

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.