Eltört a Real Madrid középpályásának a lába

Casemiro a Real Madrid szombati, Espanyol elleni bajnokiján (0-2) sérült meg és a szerdai, Villareal elleni meccsen (1-1) ezért nem lépett pályára. A Marca szerint úgy néz ki, három hétig nem lesz bevethető. Ez azt jelenti, hogy nem lehet ott a Las Palmas és az Eibar elleni bajnokin, a Dortmunddal szembeni BL-meccsen, és ki kell hagyja a brazil válogatott Bolívia és a Venezuela elleni vb-selejtezőjét is.

De hogy beszámoljunk a spanyol bajnokság 5. fordulójának csütörtökre maradt meccseiről is, a Valencia szurkolók számára örömmel jelentjük, hogy csapatuk elmozdult a nulláról, lévén házigazdaként 2-1-re legyőzte az Alavést.

A hazai együttesnél a rossz bajnoki rajt – négy meccsből négy vereség – miatt kedden menesztették Pako Ayestarán vezetőedzőt, ezért az Alavés ellen megbízott trénerként a klub korábbi játékosa, Salvador González Marco – közismert becenevén Voro – irányított.

A Valencia az első félidőben egy öngólnak köszönhetően előnybe került, Laguardina “gyönyörűen” bólintotta saját kapujába a labdát., de a vendégek még a szünet előtt egyenlíteni tudtak. A házigazdák a 88. percben Daniel Parejo tizenegyesből szerzett találatával harcolták ki idénybeli első sikerüket.