Paris Saint-Germain's French defender Layvin Kurzawa (R) react after the French Ligue 1 football match Monaco (ASM) versus Paris-Saint-Germain (PSG) on August 28, 2016 at the Louis II Stadium in Monaco.   / AFP PHOTO / VALERY HACHE

Máris megvan a PSG első bajnoki veresége

2016. 08. 29. 13:49

Az AS Monaco meglepetésre 3-1-re verte a Paris Saint-Germaint a Ligue 1 harmadik fordulójában. Pedig a címvédő volt mezőnyfölényben a mérkőzés elején, a vezetést mégis a Monaco szerezte meg. Joao Moutinho lőtt kapásból a bal alsóba a 13. percben. (1-0)

Az első félidő hajrájában tizenegyeshez jutott a hazai csapat, melyet Fabinho értékesített. (2-0) Edinson Cavani a 63. percben egy szép fejessel szépített, (2-1) úgy tűnt, hogy az egy pont meglehet a címvédőnek, de Serge Aurier komikus öngólja azt jelentette, hogy a hazai gárda könyvelhette el a három pontot. (3-1)

Ligue 1, 3. forduló, végeredmény:

AS Monaco – PSG 3-1 (2-0)
G: Moutinho 13., Fabinho 45+1. – tizenegyesből, Aurier 80. – öngól, illetve Cavani 63.

Saint-Étienne–Toulouse 0–0

Bordeaux–Nantes 1–0