Zidane eléggé pipa volt Ronaldo kihagyott tizenegyese miatt

Nem vitás, a címvédő Barcelona volt a spanyol bajnokság 25. fordulójának nagy nyertese. A katalánok szombaton legyőzték 2-1-re a Las Palmast idegenben, míg a két rivális, a Real Madrid és az Atlético Madrid is botlott vasárnap. A Barca előnye így nyolc pont a Matracosok előtt és kilenc a blancókkal szemben.

Pedig a Real akár az első félidőben el is dönthette volna a meccse a Málaga otthonában, Cristiano Ronaldo vezető gólja után ugyanis büntetőt rúghattak a vendégek. A portugál állt a labda mögé, lapos lövését azonban védte a kapus. A második félidőben aztán egyenlített a Málaga, 1-1 lett a vége.

Hétfőn felkerült egy videó a netre, ezen Zinedine Zidane, a madridiak vezetőedzője látható, akkor vette őt a kamera, amikor Ronaldo elvégezte a tizenegyest. Elég bosszús volt az elszalasztott lehetőség miatt, persze ez nem meglepő.