Korábbi Honvéd-játékos győzte le Németh Krisztiánékat

A görögök ellen duplázó csatár a kispadról beállva próbált meg segíteni csapatán.

A play off szempontjából nagy fontos mérkőzést játszott egymással az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) a San Jose Earthquakes és a Sporting Kansas City. A nyugati főcsoport mindkét csapat a rájátszásért küzd, Németh Krisztián együttese a negyedik helyen állt a forduló előtt , hat ponttal aktuális ellenfele előtt.

A görögök ellen két gólt szerző válogatott támadó ezúttal a kispadon kezdte az összecsapást, az 59. percben egygólos hátrányban küldte pályára Peter Vermes vezetőedző. A San Jose gólszerzője ismerős lehet a magyar futball kedvelőinek, a találatot ugyanis a Budapest Honvédban két szezont lehúzó és onnan nyáron távozó Anibal Godoy jegyezte.

A bajnokságban eddig tíz gólt szerző támadó most nem tudott segíteni csapatán. Az MLS-ben mindkét főcsoportból az első hat helyezett jut tovább a rájátszásba. Az első két pozícióban végző együttesek első körben nem lépnek pályára, a 3-6. helyezettek meccselnek a nyolc közé jutásért.