Szegény kapus ezt nagyon benézte

Nem irigylem Ryan Zapolskit. A finn Lukko Rauma hokicsapatának amerikai kapusa jó úton haladt afelé, hogy kapott gól nélkül lehozza a szintén finn TPS elleni BL-meccset kedden, ám egy törött bot megtréfálta.

Történt, hogy a harmadik harmad 16. percében Tikkanen távolról vette célba a kaput, ám az ütője eltörött közben. Zapolski azonban a ketrece felé sebesen haladó ütőfejre mozdult rá, miközben a felperdülő pakk átszállt felette. Nem is értette, hogyan kaphatott gólt.

1-1 lett az eredmény a rendes játékidőben és mivel az odavágó 3-3-mal végződött (a sorozatban nem számít az idegenben lőtt gól), túlóráztak a csapatok. Végül Zapolski megnyugodhatott, övéi büntetőkkel megnyerték az összecsapást, így a párharcot is és készülhetnek az Oulun Kärpät elleni elődöntőre.