Az FTC és a Győr sem botlott

Az FTC-Rail Cargo Hungária és a Győri Audi ETO KC is hibátlan mérleggel áll az ötödik mérkőzése után a női kézilabda NB I.-ben.

A ferencvárosi lányok a hétvégén Volgográdba utaznak a Bajnokok Ligájában, így amolyan önbizalom növelő összecsapásnak is beillett a székesfehérvári mérkőzés. A vendégek az első félidőben mindössze hét gólt engedélyeztek a hazaiaknak, majd a második félidőt is könnyedén nyerték, így végül 30-21-re diadalmaskodtak.

A szintén a BL-nyitányra készülő győriek a gyenge formában lévő Békéscsabát fogadták. Az eddig mindössze egy győzelemmel álló vendégek az első félidőben még úgy, ahogy megszorongatták ellenfelüket, Ambros Martín lányai azonban Görbicz Anita vezérletével lemosták ellenfelüket, 29-14 lett a vége.

Így mind a két zöld-fehér együttes kellő önbizalommal veselkedhet neki az európai kupameccsének.