Története első BL-győzelmét aratta a két magyar válogatott játékossal, Albek Annával és Vámos Petrával felálló Metz, amely 31-29-re nyert a budapesti fináléban a címvédő Győri Audi ETO ellen.
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata még úgy is simán bejutott a Magyar Kupa-döntőbe, hogy az utolsó percekben nem is dobott gólt. A győriek 32-28-ra verték az FTC-t és várják az ellenfelüket.