Szávay Ágnest lemosták a pályáról

Mindössze két játékot engedélyezett a magyar játékosnak a lengyel Radwanska a torontói tenisztorna második fordulójában. Az első körben aratott gyors győzelmét követően hamar búcsúzott Szávay Ágnes.

A világranglistán 30. magyar a papírformának megfelelően könnyedén, két szettben legyőzte a nála egy évvel idősebb, de a rangsorban csak 161. helyen álló Valerie Tétreault-t a kétmillió dollár összdíjazású torontói keménypályás tornán.

A következő körben már egy jóval keményebb ellenfél, a 14. helyen rangsorolt Agnieszka Radwanska várta. Szávay Ágnes azonnal elbukta az adogatójátékát, és ugyan sikerült hamar brékelnie, ez volt az egyetlen nyert gémje az első felvonásban.

Szávay Ágnest lemosták a pályáról 1

A második szett még simábban alakult, lengyel ellenfele már 4:0-ra vezetett, amikor Szávay a meccsen először (!), és egyben utoljára hozta a szerváját. A magyar játékos 1:11 óra alatt nagyon sima vereséget szenvedett