Élet-Stílus

Keddi sporteredmények

admin
admin

2008. 05. 06. 20:43

A New Orleans Hornets 18 ponttal legyőzte a bajnok San Antonio Spurst, ezzel 2-0-ra vezet az elődöntős párharcban az NBA-playoff Nyugati főcsoportjában.


Autósport

Szkopje, Közép-európai szlalombajnokság, macedóniai futam:
1. Hernádi László (BMW) 4:09.74 perc
2. Szpirosz Havenetidisz (görög, Citroën) 4:19.82
3. Szimo Rajcsevics (montenegrói, Peugeot) 4:26.43

Jégkorong

Vb, C csoport:
Finnország-Norvégia 3–2, hu.
Szlovákia-Németország 2–4

A csoport:
Svájc-Fehéroroszország 2-1
Svédország-Franciaország 9–0

Kézilabda

Férfi kézilabdaliga
Döntő, 2. mérkőzés:
Pick Szeged-MKB Veszprém 35-30
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1-1

Magabiztosan nyert a New Orleans Hornets (AP)

Magabiztosan nyert a New Orleans Hornets (AP)


Kosárlabda

NBA, rájátszás
Keleti főcsoport, elődöntő:
Detroit Pistons–Orlando Magic 100–93
A párharc állása: 2–0, a Detroit javára.

Nyugati főcsoport:
New Orleans Hornets–San Antonio Spurs 102–84
A négy párharc állása: 2–0, a New Orleans javára.

Férfi NB I
Rájátszás, negyeddöntő, 3. mérkőzés:
PVSK-Expo Center Pécs – Szolnoki Olaj KK 79-104
A párharc állása: 2-1, a Szolnok javára.

Falco KC-Szombathely – Marso-Vagép NYKK 101-98
A párharc végeredménye: 3-0, a Szombathely javára.

Dombóvár KC – Polaroid Lami-Véd Körmend 69-65
A párharc állása: 2-1, a Körmend javára.

Albacomp-Atomerőmű SE 89-71
A párharc állása: 2-1 ,az Atomerőmű javára.

Női NB I
Negyeddöntő, 2. mérkőzés:
BSE-Zala Volán-ZTE 79-77
A párharcot a BSE nyerte 2-0-ra.

Labdarúgás

Bundesliga II:
Erzgebirge Aue–Carl Zeiss Jena 5-0
A Jena – Torghelle Sándor csapata – kiesett a másodosztályból
Kaiserslautern-St. Pauli 2-0
Osnabrück-Greuther Fürth 0-0
Paderborn-1860 München 3-1

Bundesliga:
Borussia Dortmund-VfB Stuttgart 3-2
VfL Bochum-Schalke 04 0-3
Karlsruhe-Energie Cottbus 1-1
Hannover 96-Hansa Rostock 3-0

Röplabda

Női NB I-es ligabajnokság
Döntő, 4. mérkőzés:
Vasas Opus-Via Óbuda-Betonút-NRK-Nyíregyháza 2-3
Az állás: 2-2
A mindent eldöntő ötödik összecsapásra csütörtökön kerül sor Nyíregyházán.

Tenisz

Berlin, női torna
1. forduló (a 32 közé jutásért):
Azarenka (fehérorosz)-Dellacqua (ausztrál) 6:2, 6:2
Jen Ce (kínai)-Müller (német) 6:2, 6:3
Kirilenko (orosz)-Vesznyina (orosz) 2:6, 7:5, 6:2
Amanmuradova (üzbég)-Rezai (francia) 7:5, 7:5
Castano (kolumbiai)-Voszkobojeva (orosz) 6:2, 6:2
Klejbanova (orosz)-Govorcova (fehérorosz) 6:0, 6:0
Peng (kínai)-Craybas (amerikai) 7:6, 5:7, 6:0
Duscsevina (orosz)-Schnyder (svájci, 9.) 6:2, 6:3

2. forduló (a 16 közé jutásért):
Gyementyijeva (orosz, 7.)-Bondarenko (ukrán) 6:1, 6:2
Bartoli (francia, 8.)-Safarova (cseh) 6:0, 6:3
S. Williams (amerikai, 5.)-Schiavone (olasz) 6:2, 6:3

Róma, férfi torna:
2. forduló (a 16 közé jutásért):
Federer (svájci, 1.)-Canas (argentin) 6:3, 6:3
Roddick (amerikai)-Fish (amerikai) 6:1, 6:4
1. forduló (a 32 közé jutásért):
Lapentti (ecuadori)-Volandri (olasz) 7:6, 2:6, 6:2
Karlovic (horvát)-Mathieu (francia, 15.) 7:6, 6:2
Gonzalez (chilei, 12.)-Tipszarevics (szerb) 3:6, 7:6, 7:6
Ancic (horvát)-Lopez (spanyol) 6:4, 6:4
Ferrero (spanyol)-Kiefer (német) 6:7, 6:3, 6:4
Acasuso (argentin)-Turszunov (orosz) 6:4, 6:2
Robredo (spanyol, 14.)-Chela (argentin) 6:4, 6:1

Úszás

Sevilla, hosszútávúszó világbajnokság, 5 km
Férfiak:
1. Thomas Lurz (Németország) 54:57.3 ó
2. Vlagyimir Gyatcsin (Oroszország) 54:58.8
3. Maarten Van Der Weijden (Hollandia) 54:59.8
…21. Gercsák Csaba 55:50.3

Nők:
1. Larissza Ilcsenko (Oroszország) 1:00:04.6 ó
2. Jekatyerina Szelivercova (Oroszország) 1:00:07.8
3. Chloe Sutton (Egyesült Államok) 1:00:09.9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.