Belföld

„Bután veszítettünk el egy pontot”

A férfi kézilabda NB I-ben, miután 30-30-as döntetlent játszott Pick Szeged aTatabánya ellen, egy pontos folt esett a listavezők szépségén.

„Bután játszva veszítettünk el egy pontot, ebben én is felelős vagyok. Sok minden kavarog bennem, ezt még át kell értékelnem magamban”– mondta a szegedi kézilabdások edzője, Skaliczki László a pickhandball.hu-nak a mérkőzés után. Bár maradt a lista élén ezzel az egy ponttal elvesztette száz százalékos mérlegét Pick Szeged az NB I 11. fordulójában.

Az izgalmas mérkőzésen Skaliczki László csapata a mérkőzés első felében  nem hozta a formáját,  a szünetre csak nagy nehezen  tudott kiharcolni egy kétgólos előnyt. (12-14)

Ezt követően a szegedek egy darabig megtáltosodtak, záporoztak találataik a tatabányaiak kapujába, és hét góllal elhúztak az ellenfétől.

Utána azonban ellanyhult a Pick játéka, miközben a Tatabánya fokozatosan jött fel, és a mérkőzés vége előtt három perccel egyenlíteni tudott (28-28). A finisben aztán két-két gólt vágtak a másik kapujába  a csapatok így a meccs 30-30-as döntetlennel  zárult és a szegedi elgénység egy pontos “szépségfoltjával”