Kilábal az évek óta tartó stagnálásból Európa legnagyobb gazdasága: a munkanélküliek száma már négyéves mélypontra csökkent, és a kormány pedig idén és jövőre egyaránt a korábbinál nagyobb növekedésre számít. Pedig a reformok még meg sem kezdődtek.
2006. 11. 06. 14:33