szuverenitás

A NER fontos eleme volt a szómágia, a napirend alakítása, a szimbólumok szintjén is. De miért fontos, hogy ki uralja a nyelvet, amin a politikáról beszélünk és gondolkozunk? Erre keresi a választ a mai Háromharmadban Bánszegi Rebeka, Kerner Zsolt és Pető Péter a szuverenitás- és gyermekvédelem átkeretezésén, orbáni bábukon, migrációs paktumon és a NENYI-háború sáncain keresztül.
A Fidesz művi mélasága, Fekete-Győr András és Gyurcsány Ferenc erkölcsi felnövekedése, valamint a román szuverenista szélsőjobb magyar kormánnyal való párhuzamai is terítékre kerültek a nézői kérdések nyomán az eheti Napirend utánban. A mikrofonoknál ezúttal Bánszegi Rebeka, Jankovics Márton és Kerner Zsolt foglalt helyet.
Olvasói sztorik