pisztoly

Debrecenben rendezték meg idén a BM Országos Pisztoly Lőbajnokságot, ahol megyénk szép eredményt ért el. Huszonöt csapat közül ugyanis a négyfős fejér megyei delegáció az előkelő kilencedik helyen végzett.
2012. 10. 08. 10:02
Az idei évben fegyverekkel megesett baleseteket megörökítő videók közül válogat a talán túlságosan is alapos összesítés.
2011. 11. 24. 17:37
A nyomozók szerdán kutatták át a túristvándi családi házat, miután olyan információ birtokába jutottak, hogy ott illegálisan éles lőfegyvert tarthatnak – tájékoztatott Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A gyanú beigazolódott, amikor a rendőrök egy plüssfigurába varrva egy flóbertpisztolyt találtak, majd előkerült negyvennégy lőszer is. A százados elmondta: a rendelkezésre álló adatok szerint a [...]
2010. 07. 22. 13:21
Olvasói sztorik