A Budapesti Értéktőzsdén a kereskedés végére beszakadtak az árfolyamok, ami különösképpen az OTP árfolyamáról mondható el. Zuhant a forint árfolyama is. Piaci pletykák szerint az OTP a kormányhoz fordult, hogy kisegítse, amit az érintettek tagadnak. A péntek is rosszul indult.
2008. 10. 10. 07:10