Hosszabbításos meccsen, nem mindennapi izgalmak közepette 92 – 86-ra nyert a Szedeák a Nyíregyháza ellen, ezzel óriási lépést tett az osztályozós hely elkerüléséért.
A szálló por magas koncentrációja miatt hétfőn veszélyesnek minősítették Debrecen és Kazincbarcika levegőjét, de több más településen is romlott a levegő minősége.