A vízilabda hőse meghalt, de a rák sem győzte le, mert az életet, úgy, ahogyan szeretnénk mi itt élni, akik pirosban, fehérben, zöldben találnak haza, semmi nem győzheti le.
A színházi rendező két éve él a családjával Franciaországban. Sok egyéb mellett magyarságról, gyávaságról, emberségről beszélgetett vele Bombera Krisztina.