Az Európai Biztonsági és Együttműködési Szervezet szerint nem volt legitim a fehéroroszországi elnökválasztás, a szavazás során komoly szabálytalanságok történtek - közölte hétfőn az EBESZ választási megfigyelő missziójának vezetője.
2010. 12. 20. 14:00