kommunizmus

A nép a legjobban azt szereti, ha békin hagyják őt. Hogy csinálja, amit szeretne, feltéve, hogy azzal nem árt másoknak. Ezt hívják önkormányzatiságnak (ahogy azt már a régi görögök is mondták volt).
2011. 11. 11. 17:29
Rétvári Bence, a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium államtitkára arra figyelmeztetett, hogy még mindig kevesen tudnak az egykori kényszermunka táborokról, ezért fontos, hogy az oktatás, a filmkészítés mellett a volt kitelepítettek közvetlenül is átadják megrázó emlékeiket a mai fiataloknak. Az államtitkár szerint ugyanakkor az is fontos, hogy az állam felelősen viselkedjen, ezért – mint mondta – [...]
2010. 06. 19. 15:00
Olvasói sztorik