kárpátaljai magyarok
A devizahitelesek helyzetének végleges rendezéséről, a kárpátaljai magyarok autonómiájáról és a jobbikos Kovács Béla kémbotrányáról is beszélt a kormányfő péntek este a köztévében.
2014. 05. 17. 06:56
Egy oroszországi „médiakillerekből” álló különítmény megjelenésére lehet számítani a megye magyarok lakta vidékein, akik a helyi autonómia-törekvéseket firtatják.
2014. 05. 16. 14:48
