Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2009. 03. 28. 23:26

Szávay Ágnes és Agnieszka Radwanska kiesett a Miamiben zajló, 9 millió dollár összdíjazású, keménypályás tenisztorna párosversenyének első fordulójában.

Atlétika

Gyalogló ob, férfi 50 km:
1. Czukor Zoltán (KBSK) 4:10:35
2. Tubak Róbert (SZVSE) 4:18:32
3. Dudás Gyula (MISI SC) 4:29:36

Mezeifutó-vb
Férfiak, 12 km:
1. Gebre-Egziabher Gebremariam (etióp) 35:02
2. Moses Ndiema Kipsiro (ugandai) 35:04
3. Zersenay Tadese (eritreai) 35:04

Nők, 8 km:
1. Florence Jebet Kiplagat (kenyai) 26:13
2. Lenet Chepkwemoi Masai (kenyai) 26:16
3. Meselech Melkamu (etióp) 26:19

Forma-1

Ausztrál Nagydíj, Melbourne, 3. szabadedzés:
1. Rosberg (német, Williams) 1:25.808 – 21 kör
2. Trulli (olasz, Toyota) +0.003 – 19
3. Button (brit, Brawn GP) +0.173 – 20
4. Massa (brazil, Ferrari) +0.212 – 17
5. Nakadzsima (japán, Williams) +0.270 – 18
6. Barrichello (brazil, Brawn GP) +0.540 – 19
7. Webber (ausztrál, Red Bull) +0.547 – 16
8. Glock (német, Toyota) +0.602 – 25
9. Kubica (lengyel, BMW) +0.706 – 18
10. Heidfeld (német, BMW) +0.747 – 19
11. Kovalainen (finn, McLaren) +0.844 – 13
12. Hamilton (brit, McLaren) +0.906 – 18
13. Vettel (német, Red Bull) +1.201 – 12
14. Sutil (német, Force India) +1.254 – 12
15. Buemi (svájci, Toro Rosso) +1.344 – 16
16. Bourdais (francia, Toro Rosso) +1.384 – 17
17. Alonso (spanyol, Renault) +1.549 – 18
18. Fisichella (olasz, Force India) +1.684 – 20
19. Piquet Jr. (brazil, Renault) +1.931 – 22
20. Räikkönen (finn, Ferrari) +2.993 – 5

Időmérő:
1. Button (brit, Brawn GP) 1:26.202
2. Barrichello (brazil, Brawn GP) +0.303
3. Vettel (német, Red Bull) +0.628
4. Kubica (lengyel, BMW) +0.712
5. Rosberg (német, Williams) +0.771
6. Glock (német, Toyota) +0.773
7. Massa (brazil, Ferrari) +0.831
8. Trulli (olasz, Toyota) +0.925
9. Räikkönen (finn, Ferrari) +0.961
10. Webber (ausztrál, Red Bull) +1.044

A második szakasz kiesői:
11. Heidfeld (német, BMW) 1:25.504
12. Alonso (spanyol, Renault) 1:25.605
13. Nakadzsima (japán, Williams) 1:25.607
14. Kovalainen (finn, McLaren) 1:25.726
15. Hamilton (brit, McLaren) – idő nélkül

Az első szakasz kiesői:
16. Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:26.503
17. Piquet Jr. (brazil, Renault) 1:26.598
18. Fisichella (olasz, Force India 1:26.677
19. Sutil (német, Force India) 1:26.742
20. Bourdais (német, Toro Rosso) 1:26.964

Jégkorong

NHL:
Anaheim Ducks-Edmonton Oilers 3-5
Buffalo Sabres-Toronto Maple Leafs 5-3
Washington Capitals-Tampa Bay Lightning 5-3
Detroit Red Wings-New York Islanders 0-2
Chicago Blackhawks-New Jersey Devils 3-2, h.u.
Colorado Avalanche-Vancouver Canucks 1-4

Kézilabda

Férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Medvegyi (orosz)-Rhein-Neckar Löwen (német) 33-31

Férfi NBI:
Csurgó-Komló 25-21
DKSE-Airport Debrecen – PLER 24-22
Gyöngyösi Főiskola-Dunaferr 24-29
Mezőkövesd-Százhalombatta 33-26
Győri ETO-Balatonfüred 16-23

Női NB I:
Fehérép-Alcoa – Vasas 36-20
Kiskunhalas-Bravotel – Győri Audi ETO KC 23-28

Kosárlabda

NBA:
Atlanta Hawks-Boston Celtics 93-99
San Antonio Spurs-Los Angeles Clippers 111-98
Sacramento Kings-Memphis Grizzlies 95-113
Orlando Magic-Milwaukee Bucks 110-94
Philadelphia 76ers-Charlotte Bobcats 95-100
Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder 112-96
Cleveland Cavaliers-Minnesota Timberwolves 107-85
New Jersey Nets-Los Angeles Lakers 95-103
New York Knicks-New Orleans Hornets 103-93
Dallas Mavericks-Denver Nuggets 101-103

Férfi All Star-mérkőzések:
Magyarország – All Star-ligaválogatott 141-96

Női Magyar Kupa, elődöntő:
MKB Euroleasing Sopron-SEAT Foton Győr 86-51
Mizo Pécs 2010-Szeviép Szeged 78–74, h.u.

A magyar csapat 1-0-ra nyert Albániában (MTI/EPA)

A magyar csapat 1-0-ra nyert Albániában (MTI/EPA)

Labdarúgás

NB II, Keleti csoport:
Ferencváros-BKV Előre 2-1

Barátságos mérkőzés:
Anglia-Szlovákia 4-0

Vb-selejtező
1. csoport:
Málta-Dánia 0-3
Magyarország-Dánia 0-1
Portugália-Svédország 0-0

2. csoport:
Moldova-Svájc 0-2
Luxemburg-Lettország 0-4
Izrael-Görögország 1-1

3. csoport:
Észak-Írország – Lengyelország 3-2
Szlovénia-Csehország 0-0

4. csoport:
Wales-Finnország 0-2
Oroszország-Azerbajdzsán 2-0
Németország-Liechtenstein 4-0

5. csoport:
Örményország-Észtország 2-2
Belgium – Bosznia-Hercegovina 2-4
Spanyolország-Törökország 1-0

7. csoport:
Románia-Szerbia 2-3
Litvánia-Franciaország 0-1

8. csoport:
Ciprus-Grúzia 2-1
Montenegró-Olaszország 0-2
Írország-Bulgária 1-1

9. csoport:
Hollandia-Skócia 3-0

Műkorcsolya

Vb, Los Angeles, jégtánc:
Okszana Domnyina, Makszim Sabalin (orosz) 206.30 pont
2. Tanith Belbin, Benjamin Agosto (amerikai) 205.08
3. Tessa Virtue, Scott Moir (kanadai) 200.40

28. László Emese, Fejes Máté 53,39

Nők:
1. Kim Ju Na (dél-koreai) 76.12 pont
2. Joannie Rochette (kanadai) 67.90
3. Aszada Mao (Japan) 66.06

39. Pádár Bianka 32.10

Öttusa

Vk, Mexikóváros, selejtező
Férfiak
A csoport:
1. Rauf Abd el-Rauf (egyiptomi) 4396 pont
2. Oscar Soto (mexikói) 4392
3. Marosi Ádám 4356

B csoport:
1. Cyril Viala (francia) 4420
2. Sam Sacksen (amerikai) 4408
3. Alvaro Sandoval (mexikói) 4328 pont

11. Kasza Róbert 4272

Nők
A csoport:
1. Katy Livingston (brit) 3752 pont
2. Emico Ponce (mexikóia) 3744
3. Anasztaszja Szamuszevics (fehérorosz) 3716

13. Tóth Adrienn 3620

B csoport:
1. Tamara Vega (mexikói) 3820
2. Amélie Cazé (francia) 3800
3. Aja Medani (egyiptomi) 3796

8. Kovács Sarolta 3676

Mind a négy magyar bejutott a döntőbe.

Tenisz

Miami női torna, páros, 1. forduló:
Pennetta, Kirilenko (8.)-Szávay, A. Radwanska 7:6, 6:3

Egyes, 2. forduló, a 32 közé jutásért:
Szávay-Schiavone (olasz) 2:6, 6:4, 6:2
Gyemenytjeva (orosz, 4.)-Pivovarova (orosz) 6:0, 3:6, 6:3
Kuznyecova (orosz, 8.)-Paszek (osztrák) 2:6, 7:5, 6:1
Schnyder (svájci, 18.)-Safarova (cseh) 4:6, 6:1, 6:4
Pennetta (olasz, 15.)-Kirilenko (orosz) 6:4, 7:5
Klejbanova (orosz, 24.)-Voszkobojeva (orosz) 6:2, 6:4
Stosur (ausztrál)-Bammer (osztrák, 27.) 6:1, 6:1
Vaidisova (cseh)-A. Bondarenko (ukrán, 28.) 6:1, 6:0
Ivanovics (szerb, 7.)-Korjcseva (ukrán) 6:0, 6:3
Azarenka (fehérorosz, 11.)-Pavljucsenkova (orosz) 6:2, 6:2
Jakimova (fehérorosz)-Bartoli (francia, 12.) 6:4, 6:3
Wozniacki (dán, 13.)-Dokic (ausztrál) 6:3, 5:7, 6:2
Pennetta (olasz, 15.)-Kiriljenko (orosz) 6:4, 7:5
Mauresmo (francia, 20.)-Rybarikova (szlovák) 6:3, 1:6, 6:2
Csakvetadze (orosz, 22.)-Hantuchova (szlovák) 6:3, 6:1
Navarro (spanyol, 31.)-Llagostera Vives (spanyol) 3:6, 6:4, 7:6

Miami, férfi torna, 2. forduló, a 32 közé jutásért:
Federer (svájci, 2.)-Kim (amerikai) 6:3, 6:2
Djokovics (szerb, 3.)-Dancevic (kanadai) 6:3, 6:2
Roddick (amerikai, 5.)-Junqueira (argentin) 6:1, 6:1
Simon (francia, 7.)-Hewitt (ausztrál) 6:1, 6:2
Tsonga (francia, 10.)-Calleri (argentin) 6:1, 6:1
Robredo (spanyol, 15.)-Hernych (cseh) 6:4, 6:4
Dent (amerikai)-Almagro (spanyol, 19.) 2:6, 6:2, 7:6
Berdych (cseh, 21.)-Juzsnyij (orosz) 6:3, 3:6, 6:4
Kendrick (amerikai)-Söderling (svéd, 23.) 6:4, 6:2
Turszunov (orosz, 25.)-Kukuskin (kazah) 3:6, 7:6, 6:3
Kiefer (német, 28.)-Santoro (francia) 5:7, 7:6, 6:2
Schüettler (német)-Nieminen (finn) 4:6, 6:2, 6:3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Tiborcz-Istvan-Orban-Viktor(960x640).jpg (Array)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.