Élet-Stílus

Vasárnapi sporteredmények

admin
admin

2009. 03. 29. 20:36

Szávay Ágnes három játszmában nyert a szerb Ana Ivanovic ellen a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna harmadik fordulójában, és bejutott a legjobb 16 közé.

Forma-1

Az Ausztrál Nagydíj módosított végeredménye:
1. Jenson Button (brit, Brawn GP) 1:34:15,784 óra
2. Rubens Barrichello (brazil, Brawn GP) 0,807 másodperc hátrány
3. Lewis Hamilton (brit, McLaren-Mercedes) 2,914
4. Timo Glock (német, Toyota) 4,435
5. Fernando Alonso (spanyol, Renault) 4,879
6. Nico Rosberg (német, Williams-Toyota) 5,722
7. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso-Ferrari) 6,004
8. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso-Ferrari) 6,298
9. Adrian Sutil (német, Force India-Mercedes) 6,335
10. Nick Heidfeld (német, BMW-Sauber) 7,085
11. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India-Mercedes) 7,374
12. Jarno Trulli (olasz, Toyota) 26.604
13. Mark Webber (ausztrál, Red Bull-Renault) 1 kör hátrány
14. Sebastian Vettel (német, Red Bull-Renault) 2 k. h.
15. Robert Kubica (lengyel, BMW-Sauber) 3
16. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) 3

A világbajnoki pontverseny állása:
1. Button 10 pont
2. Barrichello 8
3. Hamilton 6
4. Glock 5
5. Alonso 4
6. Rosberg 3
7. Buemi 2
8. Bourdais 1

A konstruktőrök versenyében:
1. Brawn GP 18 pont
2. McLaren-Mercedes 6
3. Toyota 5
4. Renault 4
5. Williams-Toyota 3
6. Toro Rosso-Ferrari 3

A következő vb-futam a Malajziai Nagydíjért április 5-én lesz Szepangban.

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Toronto Maple Leafs–Boston Bruins 5–7
Pittsburgh Penguins–New York Rangers 4–3
Nashville Predators–Los Angeles Kings 4–3 h.u.
Montreal Canadiens–Buffalo Sabres 3–4 *
New Jersey Devils–Carolina Hurricanes 1–2
Atlanta Thrashers–Ottawa Senators 6–3
New York Islanders–Philadelphia Flyers 3–4 *
Dallas Stars–Florida Panthers 3–6
St. Louis Blues–Columbus Blue Jackets 4–3 *
Calgary Flames–Minnesota Wild 3–2
San Jose Sharks–Phoenix Coyotes 3–2
* szétlövés után

Kerékpár

Pruszkow, pályakerékpáros világbajnokság
Férfiak
Sprint:
1. Grégory Baugé (francia)
2. Azizulhasni Awang (malajziai)
3. Kevin Sireau (francia)

Omnium:
1. Leigh Howard (ausztrál)
2. Zachary Bell (kanadai)
3. Tim Veldt (holland)

Nők
Keirin:
1. Kuo Suang (kínai)
2. Clara Sanchez (francia)
3. Willy Kanis (holland)

Pontverseny (25 km):
1. Giorgia Bronzini (olasz)
2. Yumari Gonzalez Valdivieso (kubai)
3. Elizabeth Armitstead (brit)

Kézilabda

Férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Ciudad Real (spanyol)-MKB Veszprém 29-24
HC Zagreb (horvát)-THW Kiel (német) 28-28

Férfi KEK, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Nordhorn (német)-Pick Szeged 34-25

Kosárlabda

Férfi NBI:
EnterNet-NTE Hegyvidék – Planet Leasing Dombóvár KC 53-96

Női Magyar Kupa
Döntő:

MiZo Pécs 2010 – MKB-Euroleasing Sopron 61-57

Bronzmeccs:

Szeviép Szeged – SEAT Foton Győr 89-75

NBA, alapszakasz:
Chicago Bulls-Indiana Pacers 112-106
Charlotte Bobcats-New York Knicks 96-85
Washington Wizards-Detroit Pistons 96-98
Miami Heat-Milwaukee Bucks 102-85
Houston Rockets-Los Angeles Clippers 112-93
Denver Nuggets-Golden State Warriors 129-116
Utah Jazz-Phoenix Suns 103-99 – hosszabbítás után
Portland Trail Blazers-Memphis Grizzlies 86-66

Labdarúgás

Ligakupa, elődöntő, 1. mérkőzések:
Budapest Honvéd-PMFC 0-1
FC Fehérvár-Győri ETO FC 2-0

NBII, 19. forduló
Keleti csoport:
Szolnok-Jázberény 1-0
Vác-Újbuda – Békéscsaba 3-0
ESMTK-Bőcs 4-3
Cegléd-Tököl 0-1
MTK Budapest II-Vecsés 2-0
Kazincbarcika-Makó 2-2
Baktalórántháza – DVSC-TEVA II 4-3

Nyugati csoport:
Kozármisleny-Százhalombatta 0-0
Ajka-Győri ETO II 1-0
FC Tatabánya-Barcs 3-0

A 18 éves Kim Ju Naóriási fölénnyel nyert (MTI/EPA)

A 18 éves Kim Ju Na óriási fölénnyel nyert (MTI/EPA)

Műkorcsolya

Los Angeles, világbajnokság, nők:
1. Kim Ju Na (dél-koreai) 207.71 pont
2. Joannie Rochette (kanadai) 191.29
3. Ando Miki (japán) 190.38
…39. Pádár Bianka 32.10

Öttusa

Mexikóváros, Világkupa-verseny
Férfiak:
1. Marcin Horbacz (lengyel) 5948 pont
2. Oscar Soto (mexikói) 5892
3. Marosi Ádám 5772 (vívás: 808 pont, úszás: 1308 pont, lovaglás: 1160 pont, futás-lövészet: 2496 pont)
…26. Kasza Róbert 5432 (796, 1296, 1032, 2308)

Röplabda

Férfi NBI, középszakasz, az 5–9. helyért, 9. forduló:
Debreceni EAC-Dág KSE 0-3
Company Nyelviskola-Veszprémi RC – MAFC-Mapei 0-3

Tenisz

Miami
Férfiak, 2. forduló (4,5 millió dollár összdíjazás):
Nadal (spanyol, 1.)-Gabasvili (orosz) 6:2, 6:2
Murray (brit, 4.)-Monaco (argentin) 4:6, 6:3, 6:2
Del Potro (argentin, 6.-Vassallo Arguello (argentin) 6:2, 6:2
Verdasco (spanyol, 8.)-Becker (német) 6:3, 6:4
Ferrer (spanyol, 11.)-Isner (amerikai) 6:3, 3:6, 6:2
González (chilei, 12.)-Kunyicin (orosz) 6:4, 6:4
Troicki (szerb)-Nalbandian (argentin, 14.) 6:1, 6:3
Wawrinka (svájci, 16.)-Seppi (olasz) 7:5, 7:5
Cilic (horvát, 17.)-Delic (amerikai) 6:3, 6:7, 6:3
Stepanek (cseh, 18.)-Reynolds (amerikai) 7:5, 6:7, 6:2
Andrejev (orosz, 20.)-Lu (tajvani) 7:6, 6:3
Gil (portugál)-Karlovic (horvát, 26.) 6:4, 6:4
Massu (chilei)-Fish (amerikai, 27.) 5:7, 7:6, 6:2
Tipsarevic (szerb)-Melzer (osztrák, 30.) 6:4, 6:3
Lopez (spanyol, 32.)-Querrey (amerikai) 6:7, 7:5, 6:2
Phau (német)-Montanes (spanyol) 6:4, 2:0-nál Montanes feladta

Nők, 2. forduló (4,5 millió dollár összdíjazás):
S. Williams (amerikai, 1.)-Glatch (maerikai) 6:2, 6:3
Dulko (argentin)-Jankovic (szerb, 3) 6:4, 7:6
V. Williams (amerikai, 5.)-Peer (izraeli) 6:3, 6:3
Zvonarjeva (orosz, 6.)-Garbin (olasz) 6:4, 6:1
Petrova (orosz, 9.)-Krajicek (holland) 3:6, 6:4, 6:2
A. Radwanska (lengyel, 10.)-Tanasugarn (thaiföldi) 4:6, 6:3, 6:2
Cornet (francia, 14.) – Zahlavova-Strycova (cseh) 6:4, 7:6
Cibulkova (szlovák, 16.)-Sprem (horvát) 6:4, 6:3
Cseng Csie (kínai, 17.)-Goerges (német) 6:4, 6:2
Medina Garrigues (spanyol, 19.)-Kudrjavceva (orosz) 7:6, 6:4
Kanepi (észt, 21.)-Martinez Sanchez (spanyol) 4:6, 6:4, 7:5
Makarova (orosz)-Szugijama (japán, 23.) 6:3, 6:4
Benesova (cseh, 26.)-Lisicki (német) 6:2, 6:4
Li Na (kínai)-Wozniak (kanadai, 29.) 7:5, 6:3
Grönefeld (német)-Errani (olasz, 30.) 6:4, 6:3
Peng Suai (Peng Shuai, kínai, 32.)-Santangelo (olasz) 7:5, 6:3

Nők, 3. forduló:
Szávay Ágnes (25.)-Ivanovic (szerb, 7.) 6:4, 4:6, 6:1
Stosur (ausztrál)-Szafina (orosz, 2.) 6:1, 6:4
Gyementyjeva (orosz, 4.)-Suarez (spanyol, 31.) 6:1, 6:2
Kuznyecova (orosz, 8.)-Vaidisova (cseh) 6:1, 6:4
V. Azarenka (fehérorosz, 11.)-Csakvetadze (orosz, 22.) 6:1, 6:4

Triatlon

Mooloolaba, Világkupa-verseny
Férfiak (34 induló):
1. Courtney Atkinson (ausztrál) 1:52:05 ó
2. Kris Gemmell (új-zélandi) 1:52:15
3. Brad Kahlefeldt (ausztrál) 1:52:50
…26. Benőcs Zoltán 2:01:47

Nők (25 induló):
1. Kirsten Sweetland (kanadai) 2:01:59 ó
2. Emma Moffatt (ausztrál) 2:02:55
3. Daniela Ryf (svájci) 2:03:02
…12. Szabó Zita 2:07:24

Vízilabda

Férfi ob I:
BVSC-Zugló – BODROGI BAU-Szentesi VK 17-7
UNIQA-UTE – DOMINO Honvéd 9-10
Androbau Fehérvár Póló SE – Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP 8-11
TEVA-VasasPlaket – Aprilia FTC-Fisher Klíma 10-4
Pécsi Vízmű PVSK-Fűszért – Szeged Beton VE 4-5
OSC-OPUS VIA – ZF-Eger 8-20

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.