Az idén is a KÖFÉM Oktatási és Közművelődési Központ és a Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola közös szervezésében zajlott szombaton a Fejér Megyei Diákszínjátszó Fesztivál, melynek az idén is a KÖFÉM Művelődési Ház színházterme adott otthont.
A fehérvári Szent István szakképző diákjai első fokon több mint egy év fokházban letöltendő szabadságvesztést kaptak. Zsarolták, kifosztották és félelemben tartották diáktársaikat.
Egykori művészeti hallgatók közös szemináriumi munkája volt az a Hszü Pej-hung festőnek tulajdonított alkotás, amelyet 8,34 millió euróért, azaz 2,5 milliárd forintért árvereztek el.