Szórakozás

Csuja Imre fejét leforrázták a forgatáson

24.hu
24.hu

2018. 02. 01. 06:56

Korábban a témában:

Hétvégén új évaddal tér vissza a képernyőre A mi kis falunk című sorozat, aminek forgatásán egy kisebb, ám annál fájdalmasabb baleset történt – írja a Blikk. A polgármestert alakító Csuja Imre volt az áldozat. A baj pedig egy ártalmatlan hajfestéssel kezdődött.

Megvan mikor indul A mi kis falunk második évada
Február elején újra képernyőre kerül az RTL Klub sorozata.

Soha nem volt még festve a hajam, de a forgatás kedvéért most több színt is kipróbálhattam. A cél az volt, hogy fiatalabbnak tűnjek, jól akartam ugyanis kinézni a randevún. Ezért először szőkére, aztán szivárványszínűre sikerült befesteni a hajam, végül a fekete cipőpaszta oldotta meg a problémát

– kezdte a színész.

A festés mondhatni tökéletesen sikerült, ám mikor a stábtagokkal megpróbáltuk kimosni a liláskék színezőt, nem figyeltünk arra, hogy a kancsó, amiből öntöttük a vizet, történetesen egy vízforraló kanna volt. Igen nagy meglepetésként ért, ahogy váratlanul megpörkölték a fejemet! Sajgott utána nagyon, szerencsére maradandó károsodást nem szenvedett a hajkoronám.

Kiemelt kép: 24.hu/Pál Anna Viktória

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Küszöbön a nagyobb havazás

Kommentek

A young girl cleans steps as people bow before the statues of late North Korean leaders Kim Il-Sung (L) and Kim Jong-Il (R) as the country marks 'Victory Day' at Mansu hill in Pyongyang on July 27, 2017. - July 27, which is the 64th anniversary of the signing of the Korean Armistice Agreement, is a public holiday in the nuclear-armed North and celebrated as Victory Day. (Photo by Ed JONES / AFP)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.