Szórakozás

Megvan mikor indul A mi kis falunk második évada

2017 februárjában startolt el az RTL Klub A mi kis falunk című sorozata, ami a Válótársakhoz hasonlóan szép nézettséget hozott a csatornának, így nem volt kérdés, hogy folytatják egy második évaddal. Éppen egy évvel később, 2018. február 3-án pedig érkezik is a vadonatúj epizód, ahol újra találkozhatunk a már megszokott arcokkal.

Szabó Győző alsónadrágban és zokni-papucs kombóban táncolgatott A mi kis falunk forgatásán
Nem, ezt a videót biztos nem akarod látni, de valahogy mégis muszáj kattintanod.

Pajkaszeg lakóinak története ott folytatódik, ahol az előző évad véget ért. A polgármester (Csuja Imre) még mindig a zavarosban halászik, miközben Erika (Lovas Rozi) egyre erélyesebben próbálja elérni, hogy Gyuri (Lengyel Tamás) végre feleségül vegye. Stoki (Szabó Győző) továbbra is nagy erőkkel őrzi a törékeny rendet, a falu papja (Schmied Zoltán) pedig komoly dilemmával küzd: Pajkaszegen teremtse meg egyháza működésének feltételeit, vagy máshol próbáljon szerencsét.

A második évadban egy autópálya építése borzolja majd a közösség kedélyeit, de egy vírusfertőzés miatt is főhet a falu lakóinak feje.

Fotó: RTL Klub

A mi kis falunk február 3-tól szombatonként 20:00 órától az RTL Klub műsorán.

Kiemelt kép: RTL Klub

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.