Forma-1

A futam előtt dőlt el, a bokszutcából kezdi a Szingapúri Nagydíjat George Russell

Zakaria Zainal / Anadolu Agency via AFP

George Russell a bokszutcából rajtol majd a Forma-1 Szingapúr Nagydíján vasárnap. A Mercedes brit versenyzőjének autójában motorcserét hajtottak végre, ezért kapott rajtbüntetést.

Russell számára amúgy is csalódást keltően alakult a szombati időmérő, meglepetésre ugyanis a Q2-ben kiesett, csak a tizenegyedik rajthelyet csípte meg. A 24 éves versenyző 203 pontot szerzett eddig a szezonban, a negyedik helyen áll a világbajnoki pontversenyben. A legutóbbi öt futamból négyszer is dobogón végzett.