„Csak vesztegeted az időnket!” – Paire látványosan unatkozva esett ki Wimbledonban

Tony O'Brien/Getty Images

Lassan nem telik el úgy hónap, hogy ne okozna valamilyen botrányt Benoit Paire, a franciák teniszezője, aki ezúttal Wimbledonban akasztotta ki a játékvezetőt és a nézőket.

Egyre elviselhetetlenebb a tenisz új kőbunkója
Benoit Paire viselkedésére nincs magyarázat, ezúttal a telefonjával okozott botrányt.

A férfi világranglista 46. helyén álló játékos hétfőn Diego Schwartzman ellen lépett pályára az első fordulóban, de a mérkőzés eső miatt, az argentin 6:3, 6:4-es vezetésénél félbeszakadt.