Meg is van a kézivébé legnagyobb hoppon maradása

MOHAMED ABD EL GHANY / POOL / AFP

Argentína meglepetésre 26-25-re kikapott Katartól az egyiptomi férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjének harmadik, utolsó fordulójában, hétfőn. A kairói II. csoportban a dél-amerikaiak szombaton 23-19-re nyertek az Európa-bajnoki ezüstérmes Horvátország ellen, ezzel megteremtették maguknak az esélyt a negyeddöntőbe jutásra, egy döntetlen is elég lehetett volna Katar ellen.

Az első félidőben 11-4-re, a másodikban pedig 19-15-re is vezettek a dél-amerikaiak, ám ezt követően az ellenfelük fordított, és izgalmas hajrában egy góllal győzött.