Fucsovics Márton láb közötti ütésén ámul a világ

Fucsovics Márton a David Goffin elleni, sorsdöntő Davis Kupa-meccs harmadik szettjében olyat húzott, amire tényleg csak a legnagyobbak képesek, nézzék csak:

Hungarian Ladies Open és Hungarian Challenger

Nem árt tudni, hogy Fucsovics Márton és Babos Tímea is pályára lép hazai közönség előtt februárban. Előbbi a február 3-tól a selejtezőkkel elrajtoló, 20 millió forint összdíjazású Hungarian Challenger Openen, míg utóbbi február 18-25. között megrendezésre kerülő 250 ezer dollár összdíjazású Hungarian Ladies Open WTA-versenyen. Jegyek itt és itt vásárolhatóak a két eseményre.

A magyar válogatott 2-1-es hátrányban van jelenleg Belgiumban a házigazdákkal szemben. Ha Fucsovics le tudná győzni a belgák vb-ezüstérmes játékosát, döntőmeccsre kerülne sor. Akkor már Balázs Attilán lenne a sor.

Update: Fucsovics végül elvesztette a meccset, egy szetten át tudott irányítani. Az összefoglalót itt találják:

Fucsovics hősiesen játszott, de nem sikerült megállítani a belgákat
Harmadik egyes mérkőzését is elveszítette a magyar Davis Kupa-válogatott. A legjobb magyar teniszező egy szetten át irányított a világranglista-7. David Goffin ellen.