Média

Új kézben a Feleségek luxuskivitelben

Szalay Dániel
Szalay Dániel

újságíró. 2018. 03. 02. 08:34

Korábban a témában:

Hámori Barbara viszonylag új cége gyártja ezentúl a dúsgazdag magyar nők életét bemutató, a Feleségek luxuskivitelben című reality műsort a VIASAT3 tévécsatornának – írja a Sorozatwiki blog. A produkciót eddig a Show and Game gyártotta, a Feleségek luxuskivitelben következő, már berendelt szériáját viszont már a Scripted Productions készíti.

A Scripted Productionst tulajdonló Hámori Barbara mostanáig a TV2-n látható Korhatáros szerelem és az RTL Klubon futó A mi kis falunk című fikciós sorozatokat gyártó ContentLab&Factory-nál dolgozott vezető showrunnerként.

A Tanár főszereplői. rtlklub.sajtoklub.tv/Bársony Bence
A mi kis falunkat váltja A Tanár
Kiderült, mikor kerül képernyőre Nagy Ervin főszereplésével a Der Lehrer című sorozat hazai adaptációja az RTL Klubon. A sorozatban közéleti-társadalmi témák is szóba kerülnek majd.

Egészen más feltételeket szeretett volna a megrendelő

A blog megkérdezte az érintetteket a Feleségek luxuskivitelben gyártójának cseréjéről. A reality korábbi gyártója úgy nyilatkozott, hogy nagyon büszkék rá, hogy ők készítették az első évadot, ami nagy munka volt, sok energiát fektettek bele, csak az előkészítés és a casting több mint egy esztendőt vett igénybe, de meglett az eredménye, hiszen a műsor zajos sikert aratott, a vélemények és reakciók elárasztották a teljes magyar sajtót. Závodszky Zoltán, a Show and Game egyik tulajdonosa hozzátette:

A licenctulajdonos NBCU a magyar siker és példa alapján új szempontokkal és tanulságokkal gazdagította a Real Housewives formátumot Európára. A megrendelő ezek után egy nagyon gyorsan képernyőre kerülő második szériát szeretett volna, de az elsőtől eltérően egészen más feltételekkel. Ezzel a Show and Game nem tudott azonosulni, és attól féltünk, hogy előre kódolva lesznek a konfliktusok a munka során a megrendelővel. Cégünknek hagyományosan nagyon jó kapcsolata van a Viasattal, más produkciót jelenleg is gyártunk számára. Ezt a kapcsolatot nem szerettük volna kockáztatni, ezért úgy döntöttünk, inkább más műsorainkra koncentrálunk.

Temesvári Marietta, a VIASAT3-at működtető Sony Pictures Television Networks CE (SPTN) tartalomfejlesztési vezetője azt nyilatkozta, hogy nagyon elégedettek voltak az első évad gyártócégével, és folytatják velük a közös munkát egy másik műsor esetében, a Feleségek luxuskivitelben esetében pedig mindössze arról van szó, hogy a Scripted Productionsszel már a Stíluspárbaj készítése során nagyon jól megtalálták a közös hangot és velük is folytatni szerették volna az együttműködést. Temesvári Marietta arról is beszélt, hogy a második évad felvételei jelenleg is zajlanak.Az új, második évadnak egyébként más médiás vonatkozása is van. Annak ugyanis egyik főszereplője lesz Yvonne Dederick, a TV2 volt társtulajdonosa, aki üzlettársával, Simon Zsolttal Andy Vajna kormánybiztosnak eladta a tévét, jelenleg pedig a Grandioso Talent Management tulajdonosa.

tévé, tv, régi készülék
Elöregedőben a magyarok tévéje
Bár javultak tavaly a magyar háztartások tévékészülékeinek műszaki adottságai, és egyre elterjedtebbek az okostévék, még mindig sok a 10 évnél öregebb készülék is.
Group of multicultural friends using smartphone outdoors - People hands addicted by mobile smart phone - Technology concept with connected men and women - Shallow depth of field on vintage filter tone
Sok időt töltenek a magyarok a közösségi médiával
A magyar netezők legjellemzőbb médiafogyasztási platformja lett a social media, de a tévénézésre és online hírportálok látogatására fordított idő is jelentős maradt, derül ki a legfrissebb kutatási adatokból.

Kiemelt kép: A Feleségek luxuskivitelben első évadának szereplői. Fotó: SPTN

Developing programming and coding technologies. Website design. Programmer working in a software develop company office.
Legyél te a címlaposunk!
Mondd el véleményed és nyerj!
vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

U.S. President Donald Trump listens during a discussion at the Generation Next forum in the Eisenhower Executive Office Building in Washington, D.C., U.S., on Thursday, March 22, 2018. Trump today took his boldest step to level the economic playing field with China, ordering sweeping tariffs on Chinese goods in a move that could escalate already tense trade relations between the worlds two biggest economies. Photographer: Andrew Harrer/Bloomberg via Getty Images

A legnagyobb hülyeség, amit Trump tehet

Kommentek

Vác, 2018. február 28.
Németh Szilárd, az Országgyűlés honvédelmi és rendészeti bizottságának fideszes elnöke Váci Fegyház és Börtönben, ahol sajtótájékoztatót tartott, miután látogatást tett az intézményben 2018. február 28-án.
MTI Fotó: Kovács Tamás
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.