Média

Rekorddal indított A mi kis falunk

Szalay Dániel
Szalay Dániel

újságíró. 2018. 02. 05. 13:55

Korábban a témában:

Nézettségi rekordot hozott A mi kis falunk című fikciós tévésorozat új évadának premiere az RTL Klubnak a hétvégén. A Nielsen Közönségmérés adatai alapján a 18-49-es korcsoport és a teljes lakosság körében is az idei év eddigi legnézettebb műsora lett a szombati évadnyitó epizód.

A kereskedelmileg kiemelt 18-49-es korcsoportban a televíziót nézők 28,6 százaléka – 520.215 néző – választotta szombat esti szórakozásnak a műsort. A teljes lakosság körében 1.168.341 nézője volt a sorozat második évadának első epizódjának – közölte az RTL Klub.

Az eredeti szlovákiai sorozat hazai adaptált változatát a ContentLab&Factory nevű hazai műsorgyártó cég készíti az RTL Magyarországnak.

Interjút olvashatnak portálunkon Kapitány Ivánnal, A mi kis falunk rendezőjével, akivel még a premier előtt beszélgettünk a sorozatgyártás kulisszatitkairól.

Kapitány Iván: Erőre kapott a hazai sorozatgyártás
Exkluzív interjú az RTL Klubon látható A mi kis falunk rendezőjével, valamint Boris Mihállyal, a TV2 Korhatáros szerelmét is gyártó ContentLab&Factory sorozatgyártóba befektető cég társtulajdonosával.
vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Küszöbön a nagyobb havazás

Kommentek

A young girl cleans steps as people bow before the statues of late North Korean leaders Kim Il-Sung (L) and Kim Jong-Il (R) as the country marks 'Victory Day' at Mansu hill in Pyongyang on July 27, 2017. - July 27, which is the 64th anniversary of the signing of the Korean Armistice Agreement, is a public holiday in the nuclear-armed North and celebrated as Victory Day. (Photo by Ed JONES / AFP)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.