Média

Rekorddal indított A mi kis falunk

Szalay Dániel
Szalay Dániel

újságíró. 2018. 02. 05. 13:55

Korábban a témában:

Nézettségi rekordot hozott A mi kis falunk című fikciós tévésorozat új évadának premiere az RTL Klubnak a hétvégén. A Nielsen Közönségmérés adatai alapján a 18-49-es korcsoport és a teljes lakosság körében is az idei év eddigi legnézettebb műsora lett a szombati évadnyitó epizód.

A kereskedelmileg kiemelt 18-49-es korcsoportban a televíziót nézők 28,6 százaléka – 520.215 néző – választotta szombat esti szórakozásnak a műsort. A teljes lakosság körében 1.168.341 nézője volt a sorozat második évadának első epizódjának – közölte az RTL Klub.

Az eredeti szlovákiai sorozat hazai adaptált változatát a ContentLab&Factory nevű hazai műsorgyártó cég készíti az RTL Magyarországnak.

Interjút olvashatnak portálunkon Kapitány Ivánnal, A mi kis falunk rendezőjével, akivel még a premier előtt beszélgettünk a sorozatgyártás kulisszatitkairól.

Kapitány Iván: Erőre kapott a hazai sorozatgyártás
Exkluzív interjú az RTL Klubon látható A mi kis falunk rendezőjével, valamint Boris Mihállyal, a TV2 Korhatáros szerelmét is gyártó ContentLab&Factory sorozatgyártóba befektető cég társtulajdonosával.
vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

Reka Bucsi speaks to the audience after being awarded the Audi Short Film Award during the awards ceremony of the 68th edition of the Berlinale film festival on February 24, 2018 in Berlin. / AFP PHOTO / Tobias SCHWARZ
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.