Milánóban idén is megrendezésre került a hagyományos kézműves vásár. Az Magyar Turizmus Rt. milánói képviselete, mint kiállító rendszeres résztvevője ezen eseménynek.
Ebben az évben a magyarországi képviselet kapta a legnagyobb területet, ahol az általános információk mellett a nagyérdemű megismerheti a magyar kézművesek termékeit és a hazai ételspecialitásokat is.
A turisztikai képviselet az általános kiadványok mellett összegyűjtötte, mind a hazai szolgáltatók, mind az olasz utazásszervezők karácsonyi és év végi ajánlatait.
A rendezvény nem csak Milánóból, hanem a környékről is jelentős számban vonzza a látogatókat, akik leginkább a közeli szilveszteri lehetőségek iránt érdeklődnek.
Halált kértek a túri roma gyilkosaira a 17. században
Bizonyos Vilikó cigány beperelte a székelyföldi Szotyor lakóit, Farkas Mihály neve mellől pedig hiába került el a ciganus jelző, ő megmaradt romának.
