Élet-Stílus

Szombati eredmények: A Dunaújváros a döntőben

admin
admin

2011. 01. 08. 20:40

A Dunaújváros együttese 3-0-s összesítéssel búcsúztatta a Miskolci Jegesmedvéket a MOL Liga elődöntőjében. Legutóbbi találkozásukon a hazaiak 4-3-re győztek.

Jégkorong

NHL:
Atlanta Thrashers-Toronto Maple Leafs 3-9
Florida Panthers-Carolina Hurricanes 3-5
Chicago Blackhawks-Ottawa Senators 3-2 – szétlövéssel
Dallas Stars-New York Rangers 2-3 – szétlövéssel
Calgary Flames-Detroit Red Wings 4-5 – szétlövéssel
Anaheim Ducks-Columbus Blue Jackets 6-0
Vancouver Canucks-Edmonton Oilers 6-1

MOL Liga, elődöntő, 3. mérkőzések:

Dab.Docler-Dunaújváros – Miskolci Jegesmedvék 4-3
A párharcot 3-0-s összesítéssel a Dunaújváros nyerte.

Vasas-HSC Csíkszereda 3-4 – hosszabbítás után
A párharcot 3-1-es összesítéssel a Csíkszereda nyerte.

Jégkorong Magyar Kupa:
az elődöntőbe jutásért:
Sapa Fehérvár AV19 – Újpest 9-4

Osztrák liga:
Red Bull Salzburg (osztrák) – Sapa Fehérvár AV19 4-1

Kézilabda

Újévi Kupa, férfiak, 2. forduló:
Magyarország – Szlovákia 32-27
Lengyelország – Csehország 33-32
Újévi Kupa, 3. forduló:
Lengyelország-Magyarország 31-31
Szlovákia-Csehország 30-28
A végeredmény:
1. Magyarország 5 pont (94-82)
2. Lengyelország 5 (96-87)
3. Szlovákia 2
4. Csehország 0

NB I, nők:
Újbuda – SYMA-Vác 17-28
ÉTV-Érd – FTC-Jógazdabank 22-33
Budapest Bank-Békéscsaba – Alcoa FKC-RightPhone 25-23
Siófok – Dunaújváros-REK 27-27

Kosárlabda

NBA:
Indiana Pacers-San Antonio Spurs 87-90
Philadelphia 76ers-Chicago Bulls 105-99
Washington Wizards-New Jersey Nets 99-77
Boston Celtics-Toronto Raptors 122-102
Memphis Grizzlies-Utah Jazz 110-99
Minnesota Timberwolves-Portland Trail Blazers 98-108
Orlando Magic-Houston Rockets 110-95
Milwaukee Bucks-Miami Heat 95-101 – hosszabbítás után
Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers 116-98
Los Angeles Lakers-New Orleans Hornets 101-97
Phoenix Suns-New York Knicks 96-121

NB I, férfiak:

T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – Falco-Szova KC Szombathely 88-76
Zalakerámia ZTE KK – Dél-Konstrukt-SZTE-Szedeák 84-72
Atomerőmű SE-Pécsi VSK Pannonpower 78-69
MJUS-Fortress Körmend – MARSO-Vagép Nyíregyházi KK 104-65
Szolnoki Olaj KK-Kaposvári KK 96-60
Albacomp – Kis-Rába menti Takarék Soproni KC 76-74

NB I, nők:
Ceglédi EKK – BSE-FCSM 63-88
Pécs 2010 – Bajai NKK 76-51
MKB Euroleasing Sopron – ZTE NKK 97-72
BEAC-Újbuda – Vasas-Csata 60-61 – h.u.

Labdarúgás

FA Kupa, 3. forduló (a 32 közé jutásért):
Arsenal – Leeds (II. osztályú) 1-1 – újrajátszás következik
Millwall (II.) – Birmingham City 1-4
Blackburn Rovers – Queens Park Rangers (II.) 1-0
Bolton Wanderers – York City (V.) 2-0
Reading (II.) – West Bromwich Albion 1-0
West Ham United – Barnsley (II.) 2-0
Stoke City – Cardiff City (II.) 1-1 – újrajátszás következik
Southampton (III.) – Blackpool 2-0
Sunderland – Notts County (III.) 1-2
Sheffield United (II.) – Aston Villa 1-3
Doncaster Rovers (II.) – Wolverhampton Wanderers 2-2 – újrajátszás következik
Fulham – Peterborough United (III.) 6-2
Hull City (II.) – Wigan Athletic 2-3
Scunthorpe United (II.) – Everton 1-5
Stevenage Football Club (IV.)-Newcastle United 3-1

Ázsia-kupa, A csoport, 1. forduló:
Kína-Kuvait 2-0

Primera División:
Málaga – Athletic Bilbao 1-1

Röplabda

Közép-európai Liga, férfiak:
ACH Volley Bled (szlovén) – Fino-Kaposvár 3-1

Síelés

Világkupa, óriásműlesiklás, férfiak:
1. Cyprien Richard (francia) 2:25.28 p (1:14.79 p/1:10.49 p)
Aksel Lund Svindal (norvég) 2:25.28 (1:13.99/1:11.29)
3. Thomas Fanara (francia) 2:25.48 (1:13.82/1:11.66)

A Vk állása 4 verseny után:
1. Ted Ligety (amerikai) 303 pont
2. Aksel Lund Svindal 265
3. Cyprien Richard 242
Az összetett állása:
1. Aksel Lund Svindal 435 pont
2. Michael Walchhofer (osztrák) 409
3. Ivica Kostelic (horvát) 404

Világkupa, lesiklóverseny, nők:

1. Lindsey Vonn (amerikai) 1:46,39 p
2. Anja Parson (svéd) 1:46,82
3. Anna Fenninger (osztrák) 1:47,37

A Vk állása 4 verseny után:
1. Lindsey Vonn 360 pont
2. Maria Riesch (német) 257
3. Elisabeth Görgl (osztrák) 187
Az összetett állása:
1. Maria Riesch 883 pont
2. Lindsey Vonn 747
3. Elisabeth Görgl 515

Világkupa, síugrás, férfiak,
1. Martin Koch (osztrák) 425,2 pont (211,5 m/213 m)
2. Thomas Morgenstern (osztrák) 421,9 (196,5/190,5)
3. Adam Malysz (lengyel) 416,6 (197,5/189)
Az összetett Vk állása:
1. Morgenstern 983 pont
2. Andreas Kofler (osztrák) 621
3. Simon Ammann (svájci) 601

Tenisz

Brisbane, férfi torna, elődöntő:
Söderling (svéd, 1.)-Stepanek (cseh) 6:3, 7:5
Roddick (amerikai, 2.)-Anderson (dél-afrikai) 6:2, 4:6, 6:2

Chennai, férfi torna, negyeddöntő:
Wawrinka (svájci, 3.) – Haase (holland, 8.) 3:6, 6:3, 6:3
elődöntő:
Wawrinka (svájci, 3.)-Berdych (cseh, 1.) 6:4, 6:1
Malisse (belga, 7.)-Tipsarevic (szerb, 6.) 3:6, 6:3, 6:2

Doha, férfi torna, döntő:
Federer (svájci, 2.)-Davigyenko (orosz, 4.) 6:3, 6:4

Brisbane, nők, döntő:
Kvitova (cseh)-Petkovic (német) 6:1, 6:3

Auckland, női torna, döntő:
Arn Gréta – Wickmayer (belga, 2.) 6:3, 6:3

Vízilabda

Euroliga, férfiak, D csoport, 4. forduló:
Primorje Rijeka (horvát) – ZF-Eger 7-4

Euroliga, férfiak, A csoport, 4. játéknap:
TEVA-Vasas-UNIQA – Jadran Herceg Novi (montenegrói) 8-12
Primorac Kotor (montenegrói) – Szeged-Beton VE 9-9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.