Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 08. 14. 21:50

Mutina Ágnes szerezte Magyarország kilencedik érmét a budapesti úszó Európa-bajnokságon. 200 gyorson az esélyes Pellegrini nyert, Mutina féltávnál még csak hatodik volt, ám remek hajrával végül megszerezte a bronzot.

Atlétika

Gyémánt Liga, férfi diszkosz:
1. Gerd Kanter (észt) 67,82 m
2. Kővágó Zoltán 65,54
3. Virgilijus Alekna (litván) 65,33

férfiak:
200 m: Wallace Spearmon (amerikai) 20:12 mp
400 m: Jeremy Wariner (amerikai) 44.67 mp
110 m gát: David Oliver (amerikai) 13.06 mp
1 mérföld: Augustine Choge (kenyai) 3:50.14 p
távol: Dwight Phillips (amerikai) 8,18 m
magas: Ivan Uhov (orosz) 2,29 m
súly: Reese Hoffa (amerikai) 21,44 m
gerely: Andreas Thorkildsen (norvég) 87,38 m

nők:
100 m: Marshevet Myers (amerikai) 11.01 mp
400 m: Allsyon Felix (amerikai) 50.79 mp
800 m: Marija Szavinova (orosz) 1:58.64 p
400 m gát: Kaliese Spencer (jamaicai) 53.78 mp
3000 m akadály: Milcah Chemos (kenyai) 9:22.49 p
rúd: Fabiana Murer (brazil) 4,46 m
hármas: Yargelis Savigne (kubai) 14,86 m

Autó-motor

Gyorsasági motoros-vb, Cseh Nagydíj
Moto2, 2. szabadedzés:
1. Toni Elias (spanyol) 2:03.964 p
2. Andrea Iannone (olasz) 2:04.071
3. Takahasi Juki (japán) 2:04.165
…7. Talmácsi Gábor 2:04.720

Moto2, időmérő:
1. Tomizava Soja (japán) 2:03.452 p
2. Andrea Iannone (olasz) 2:03.684
3. Toni Elias (spanyol) 2:03.741
…16. Talmácsi Gábor 2:04.899

Labdarúgás

Barátságos, klubok közötti mérkőzések:
Genoa – Athletic Bilbao 1-0
Olympiakos Piraeus – AS Roma 5-1
Bayern München – Real Madrid 0-0 – 11-esekkel: 2-4

Argentin bajnokság, Apertura:
Colon – Banfield 0-1

Premier League, 1. forduló:
Tottenham Hotspur – Manchester City 0-0
Aston Villa – West Ham United 3-0
Blackburn – Everton 1-0
Bolton – Fulham 0-0
Sunderland – Birmingham City 2-2
Wigan Athletic – Blackpool 0-4
Wolverhampton – Stoke City 2-1
Chelsea-West Bromwich 6-0

Soproni Liga, 3. forduló:
MTK – Videoton FC 0-3
Szolnok – Paks 3-1
DVSC – Kecskemét 6-2
Kaposvár – Haladás 1-0
Siófok – Újpest 1-1

NB II
Keleti csoport:
Orosháza – Vecsés 2-2
Cegléd – Bőcs 1-2
Hajdúböszörmény – Nyíregyháza 1-0
Kazincbarcika – Makó 2-1
Békéscsaba – Újpest FC II 5-1

Nyugati csoport:
Baja – Ferencváros II 2-0
Ajka – Videoton-Puskás Akadémia 2-2
Győri ETO II – Budaörs 2-0
Budapest Honvéd II – Veszprém 1-0
Pécs – Tatabánya 1-2

Tenisz

Cincinnati, női torna, negyeddöntő:
Pavljucsenkova (orosz)-Wickmayer (belga, 12.) 7:5, 3:6, 6:1
Ivanovic (szerb)-Amanmuradova (üzbég) 6:1, 6:3
Clijsters (belga, 4.)-Pennetta (olasz, 11.) 7:6 (8-6), 6:4
Sarapova (orosz, 10.)-Bartoli (francia, 16.) 6:1, 6:4

Torontó, férfi torna, negyeddöntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Kohlschreiber (német) 3:6, 6:3, 6:4
Djokovic (szerb, 2.)-Chardy (francia) 6:2, 6:3
Federer (svájci, 3.)-Berdych (cseh, 7.) 6:3, 5:7, 7:6 (7-5)
Murray (brit, 4.)-Nalbandian (argentin) 6:2, 6:2

Úszás

Eb, férfiak
szinkrontoronyugrás:
1. Sascha Klein, Patrick Hausding (Németország) 478,11 pont
2. Viktor Minibajev, Ilja Zaharov (Oroszország) 466,95
3. Tyimofej Hordejcsik, Vagyim Kaptur (Fehéroroszország) 426,03

100 m pillangó:
1. Jevgenyij Korotyiskin (Oroszország) 51.73 mp
2. Joeri Verlinden (Hollandia) 51.82
3. Konrad Czerniak (Lengyelország) 52.16

200 m hát:
1. Sztanyislav Donyec (Oroszország) 1:57.18 p
2. Markus Rogan (Ausztria) 1:57.31
3. Benjamin Stasiulis (Franciaország) 1:57.37

50 m mell:
1. Fabio Scozzoli (Olaszország) 27.38 mp
2. Dragos Agache (Románia) 27.47
3. Lennart Stekelenburg (Hollandia) 27.51

4×200 m gyorsváltó:
1. Orszország (Nyikita Lobincev, Danyilij Izotov, Szergej Perunyin, Alekszandr Szuhorukov) 7:06.71 p
2. Németország 7:08.13
3. Franciaország 7:09.70

Nők
200 m gyors:
1. Federica Pellegrini (Olaszország) 1:55.45 p
2. Silke Lippok (Németoszág) 1:5698
3. Mutina Ágnes 1:57.12
…5. Verrasztó Evelyn 1:57.90

1500 m gyors:
1. Lotte Friis (Dánia) 15:59.13 p
2. Grainne Murphy (Írország) 16:02.29
3. Erika Villaecija (Spanyolország) 16:05.08

50 m hát:
1. Aliakszandra Heraszimenyija (Fehéroroszország) 27.64 mp
2. Daniela Samulski (Németország) 27.99
3. Mercedes Peris Minguet (Spanyolország) 28.01

műugrás, 3 m:
1. Nagyezsda Bazsina (Oroszország) 324,10 pont
2. Anasztaszija Pozdnyakova (Oroszország) 316,40
3. Barta Nóra 291,75
…7. Gondos Flóra 261,25

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.