Háromgólos debreceni győzelem

A DVSC-TEVA három góllal nyert a Vasas ellen a labdarúgó Borsodi Liga 3. fordulójának hétfői mérkőzésén.

Az első debreceni tétmérkőzésén szereplő Leandro kiváló ütemben ugratta ki Halmosit, aki a vendégek 16-osán belülre érve, kissé balról lőtt a vendégek kapujába már a kilencedik percben (1-0). A gyors vezető gól után mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, de a gyatra helyzetkihasználás miatt elpuskázták a lehetőségeket a csatárok.

A fordulás után sokkal pontosabban játszott a bajnokcsapat és ennek meg is lett az eredménye: a 66. percben Pandur szerelte szabálytalanul Zsolnait a 16-oson belül, a mozdulatért Arany játékvezető a 11-es pontra mutatott. A megítélt büntetőt a közönség kívánságára a Spanyolországba igazoló Éger lőtte nagy erővel a léc alá (2-0). Az utolsó pillanatokban Dzsudzsák jobb oldali szögletére remekül érkezett az alig pár másodperce beállt Virág, a védő 6 m-ről védhetetlen gólt fejelt a Vasas hálójába (3-0).

DVSC-TEVA – Vasas 3-0 (1-0)