Otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában hétfőtől – derült ki Magyar Péter posztjából.
Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását
– írta a posztjában miniszterelnök.
A hőség kedden tetőzik, a hidegfront csütörtökön érkezik.

