Belföld

Magyar Péter: A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el hétfőtől

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu
Erre buzdítanak minden munkáltatót.

Otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában hétfőtől – derült ki Magyar Péter posztjából.

Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását

– írta a posztjában miniszterelnök.

A hőség kedden tetőzik, a hidegfront csütörtökön érkezik.

Kapcsolódó
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik