Lélegeztetőgépen van egy koronavírussal fertőzött orvos, aki a mátészalkai kórházban dolgozik – tudta meg az RTL Híradó. Az intézmény azt közölte, két orvos kapta el a kórt, emiatt a bőrgyógyászati szakrendelés átmenetileg szünetel. Berettyóújfaluban is koronavírusos lett a helyi kórház egyik orvosa. A doktor Nagyváradon lakik és Berettyóújfaluban is vállal munkát. A kórházból négyen kerültek karanténba és azt a 10 beteget is megvizsgálták, akiket az orvos látott el, de az ő eredményüket egyelőre nem tudni.
Pajor Tamás: Mindannyian benne vagyunk a kakiban
Az államtitkárrá kinevezett Nagy Ervin utoljára lépett színpadra Pintér Béla szatirikus musicaljében, az Anyaszemefényében. A nézőtéren ott ült a darab egyik figuráját inspiráló Pajor Tamás is, akinek katartikus élmény volt önmaga anarchista és hittérítő korszakát is karikírozva viszontlátni a bulvármédiát pellengérre állító előadásban.
