Belföld

Kenyai ökológus kapta a Nobel Békedíjat

Wangari Maathai az első afrikai nő, akinek az elismerést odaítélték. A környezetvédő azért kapta a díjat, mert ő vezette azt a kampányt, amelynek segítségével több tízmillió fát ültettek Afrika-szerte, hogy lelassítsák az erdők irtás miatti fogyását.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik