Belföld

Radnai György átvette kinevezését

Mádl Ferenc köztársasági elnök átadta a kinevezési okmányát Radnai Györgynek, a Pénzügyminisztérium (PM) új közigazgatási államtitkárának.

Az államfő a miniszterelnök javaslatára nevezte ki az új közigazgatási államtitkárt. Radnai György kinevezése augusztus 23-tól érvényes. Mádl Ferenc a kinevezési okmányok átadásakor hangsúlyozta, hogy az államtitkár különösen bonyolult viszonyok között nyerte el megbízatását. Hozzátette: a gazdasági kormányzásnak kitüntetett szerepe van a kitűzött célok megvalósításában és a végrehajtáshoz szükséges anyagi feltételek biztosításában.

Radnai György korábban az Egészségügyi, Szociális és Családügyi Minisztérium egészségügyi reformért felelős kormánybiztosa volt.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik